KONST / Litografier / Färglitografier 7473558
nr 747 3558
Färglitografier
2 st, Efter Pablo Picasso, signerade i trycket, 46/200 resp 76/2000, motivets mått: 57x42
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 19 mars 2012
kl 18:33:56
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
900 kr
900 kr